معرفینامه بیمه بیکاری برای تامین اجتماعی

 

آرزو مجیبی: من با کارفرما یکسال تا آخر فروردین قرارداد داشتم ولی در اواسط اسفند ۹۹ به دلیل تعمیرات مغازه بسته بود و ما در مکان دیگری به صورت موقتی مشغول کار بودیم . بازرس بیمه، کد کارگاه را غیر فعال اعلام کردند و چون کارفرما قصد ادامه فعالیت ندارد نمی خواهد کد کارگاه جدید دریافت کند. تمامی حق و حقوق من رو پرداخت کرده ولی بیمه ام در اسفند و فروردین پرداخت نشده است. من نمی خواهم از ایشون شکایت کنم ولی می خواهم از بیمه بیکاری استفاده کنم. من ۱۲۷ ماه بیمه دارم ولی بیمه ای که این کارگاه برایم واریز کرده است ۱۰ ماه بوده است؟

پاسخ: باید تا آخر قرارداد حق بیمه تان را پرداخت کند و سپس نامه عدم نیاز بدهد تا بتوانید از بیمه بیکاری استفاده نمایید. اگر چنین اتفاقی نیفتد تنها راهی که دارید شکایت از کارفرما و درخواست بازگشت به کار است . اگر رای بازگشت به کار نگیرید باید از اداره کار بخواهید برای بیمه تامین اجتماعی معرفینامه صادر کند.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر