معرفینامه بیمه بیکاری برای تامین اجتماعی

 

آرزو مجیبی: من با کارفرما یکسال تا آخر فروردین قرارداد داشتم ولی در اواسط اسفند ۹۹ به دلیل تعمیرات مغازه بسته بود و ما در مکان دیگری به صورت موقتی مشغول کار بودیم . بازرس بیمه، کد کارگاه را غیر فعال اعلام کردند و چون کارفرما قصد ادامه فعالیت ندارد نمی خواهد کد کارگاه جدید دریافت کند. تمامی حق و حقوق من رو پرداخت کرده ولی بیمه ام در اسفند و فروردین پرداخت نشده است. من نمی خواهم از ایشون شکایت کنم ولی می خواهم از بیمه بیکاری استفاده کنم. من ۱۲۷ ماه بیمه دارم ولی بیمه ای که این کارگاه برایم واریز کرده است ۱۰ ماه بوده است؟

پاسخ: باید تا آخر قرارداد حق بیمه تان را پرداخت کند و سپس نامه عدم نیاز بدهد تا بتوانید از بیمه بیکاری استفاده نمایید. اگر چنین اتفاقی نیفتد تنها راهی که دارید شکایت از کارفرما و درخواست بازگشت به کار است . اگر رای بازگشت به کار نگیرید باید از اداره کار بخواهید برای بیمه تامین اجتماعی معرفینامه صادر کند.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر