معرفینامه بیمه بیکاری برای تامین اجتماعی

 

آرزو مجیبی: من با کارفرما یکسال تا آخر فروردین قرارداد داشتم ولی در اواسط اسفند ۹۹ به دلیل تعمیرات مغازه بسته بود و ما در مکان دیگری به صورت موقتی مشغول کار بودیم . بازرس بیمه، کد کارگاه را غیر فعال اعلام کردند و چون کارفرما قصد ادامه فعالیت ندارد نمی خواهد کد کارگاه جدید دریافت کند. تمامی حق و حقوق من رو پرداخت کرده ولی بیمه ام در اسفند و فروردین پرداخت نشده است. من نمی خواهم از ایشون شکایت کنم ولی می خواهم از بیمه بیکاری استفاده کنم. من ۱۲۷ ماه بیمه دارم ولی بیمه ای که این کارگاه برایم واریز کرده است ۱۰ ماه بوده است؟

پاسخ: باید تا آخر قرارداد حق بیمه تان را پرداخت کند و سپس نامه عدم نیاز بدهد تا بتوانید از بیمه بیکاری استفاده نمایید. اگر چنین اتفاقی نیفتد تنها راهی که دارید شکایت از کارفرما و درخواست بازگشت به کار است . اگر رای بازگشت به کار نگیرید باید از اداره کار بخواهید برای بیمه تامین اجتماعی معرفینامه صادر کند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر