شکایت برای دریافت حقوق و مزایا

 

س: سلام ببخشید! من می خواستم باهاتون راجع به حق بیمه و سنوات و حقوق کارگر که پرداخت نشده مشورت کنم. من ۳ سال و ۶ ماه در مغازه ای مشغول به کار شدم یعنی از آذرماه سال۹۶ تا اردیبهشت ۱۴۰۰ هنوزم اینجا کار می کنم.

می خواستم بدونم از اینجا بیام بیرون چطوری می توانم حق بیمه و سنوات که حقوقمو پیگیری کنم؟ من روزی ۵ ساعت کار می کنم! روزای تعطیلم ۵ ساعت کار می کنم. همه جمعه ها هم یک هفته درمیون از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب کار کنم که البته روزهای تعطیل و جمعه ها را با گوشی در منزل کار ال جی رو پیگیری میکنم سال ۹۶ _ ۳۵۰تومن گرفتم ۶ماه اول سال ۹۷ _ ۴۰۰تومن ۶ماه دوم سال۹۷ _ ۴۵۰تومن ۶ماه اول سال ۹۸ _ ۵۰۰ تومن ۶ماه دوم سال ۹۸ _۵۵۰تومن سال ۹۹_۶۰۰تومن سال ۱۴۰۰ _ ۶۵۰ت این کل حقوق بود ک واسم واریز شده در مورد عیدی ها هم عید۹۷ _ ۵۰۰تومن عید ۹۸ _ ۱میلیون عید ۹۹ _ ۱میلیون و ۲۰۰ عید ۱۴۰۰ _ ۱میلیون و ۵۰۰ فیش همه واریزهامم دارم؟

پاسخ: باید پرینت حساب و گواهی حضور و غیاب داشته باشید تا بتوانید حق و حقوقتان را بگیرید وگرنه به احتمال زیاد کل داستان هوا می شود.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر