شکایت برای دریافت دیه

 

نغمه جهاندوست: سلام خسته نباشید! همسرم درحین کار دچار حادثه سقوط از ارتفاع شده و ساق پایش از سه جا شکسته و سرش و کتفشم همینطور! با توجه به اینکه همسرمم بازنشسته است و این حادثه درشغل دوم که به صورت روزمزد در یک شرکت ساختمانی مشغول بود اتفاق افتاده شرکت بیمه مسولیت داره و 50 تومان دیه برای شوهرم درنطرگرفتند ولی هزینه هایی که کردیم بیشتر از 60 تومنه! حالا ما می خواهیم شکایت کنیم ولی مارا تهدید کردند که شما بازنشسته ای اگه شکایت کنی حقوقت قطع می شود. اگر امکان داره راهنمایی کنید که چی کارباید بکنم؟

پاسخ: بابت هزینه های درمانی انجام شده باید جداگانه به دادگاه عمومی منطقه شکایت کنید. این مووضع ربطی به تامین اجتماعی ندارد. البته اگر کسی گزارش کند که به صورت دائمی در شرکتی کار می کردید ممکن است تامین اجتماعی ایراد بگیرد ولی در مورد کارگران روزمزد بدون قرارداد معمولا چنین اتفاقی نمی افتد. اگر خواستید می توانیم متن شکایت تان را بنویسیم.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر