درخواست تغیر شغل به علت کمر درد

 

میلاد ایلات: سلام! من کارگر پسماند شهرداری سمنان هستم. کمردرد شدید دارم. می خواهم برم دکتر می ترسم بهم استراحت پزشکی بده برای کمرم. الان شغلم پشت ماشین زبالست یعنی کار سنگین! اگه بهم دکتر استراحت بده منو بعدش میزارن روز رفتگری که جارو بزنم. کمرم از نصفه بالا درد میکنه ستون فقراتم. احتمالا بعد از جارو دوباره این مشکل رو دارم دوباره باید برم دکتر و حتما بهم میگه این شغل برات ضرر داره. من زن و بچه دار هستم لیسانس مدیریت دولتی هستم. اگه بگه نباید این شغل رو داشته باشی بیرونم می کنند یا نه؟

مجبورم شغلم رو داشته باشم واسه همینم تا حالا دکتر نرفتم. 4 سال و خورده ای بیمه سختی کار دارم. سه سال و نیمش مال جای دیگست. شش ماهش مال این کاره. ترسم اینه که دکتر بگه شغلت مناسب نیست وپسماند من رو بیرون کنه. باید چیکار کنم تکلیفم چی میشه. ممنونم؟

پاسخ: بستگی به نوع استخدام تان دارد. اگر در این شرکت های پیمانکاری کار نمی کنید و قرارداد رسمی یا پیمانی شهرداری هستید باید شغل تان را عوض کنند وگرنه ممکن است اخراجتان کنند. این واقعیت است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/