افزایش حق بیمه کارفرمایی برای دریافت حقوق بیشتر

 

با سلام! ما یک شرکت خصوصی هستیم که دو سال پیش برای ارسال لیست بیمه کارفرمایی یا مدیر عامل به شعبه مراجعه کردیم که گفتند باید قرارداد کارفرمایی بسته شود. ما اقدام کردیم ولی با حداقل دستمزد بسته شده و الان بعد از گذشت 2 سال هنوز هم همان حداقل بسته می شود و ما نمی توانیم عدد حقوق مدیر عامل را در لیست بالا ببریم. به کارشناس بیمه هم گفتیم گفت دست ما نیست و سیستم خودش عدد رو میبنده! حالا اگه میشه راهنمایی بفرمائید باید چکار کنیم که حقوق مدیرعامل را در لیست بتوانیم بالا ببریم؟

پاسخ:بیمه کارفرمایی جزء بیمه های خویش فرما است و نمی توان آن را بالا برد. تنها راهی که دارند این است که یک تا 2 سال در جایی دیگر به عنوان کارمند مشغول به کار شوند. بعد قرارداد بیمه کارفرمایی یا اختیاری ببندند براساس میانگین حق بیمه پرداختی یک سال اخیر.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر