آیا بیمه کاهش حق بیمه اجباری را می پذیرد؟

 

من از سال 96 در یک شرکت مشغول به کار شدم. حقوق من در سال 98 به خاطر سمتم 3 برابر شد. سال 99 شهریور ماه ترک کار کردم و دی ماه با سمت پایینتر با حقوق حدودا 3 میلیون تومان کمتر شروع به کار کردم.الان بیمه برای شرکت مغایرت در محاسبات در نظر گرفته و با حقوق قبلی من  که بالا بود محاسبه کردند در صورتی که حقوق من اون مبلغ نیست.  

الان می خواستم بدانم من ترک کار کنم و در کارگاه دیگه که مربوط به این شرکت هست مشغول شوم. این مشکل حل میشه و می توانند مبلغ کمتر را رد کنند و اگر من را تعدیل کنند می توانم بیمه بیکاری با مبلغ حقوقی که بیمه برای من در نظر گرفته دریافت کنم یا خیر؟

پاسخ: در شرکت جدید می توانید با هر حقوقی حق بیمه پرداخت کند. بیمه قطعا شرکت را جریمه می کند و حقوق نمی تواتند کمتر از سال 98 شود. بعد از دریافت حق بیمه و جریمه های مربوطه اگر بخواهید بیمه بیکاری بگیرید براساس میانگین 3 ماه آخر محاسبه می شود . 3 ماه آخر قبل از بیکار شدن.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر