آیا بیمه کاهش حق بیمه اجباری را می پذیرد؟

 

من از سال 96 در یک شرکت مشغول به کار شدم. حقوق من در سال 98 به خاطر سمتم 3 برابر شد. سال 99 شهریور ماه ترک کار کردم و دی ماه با سمت پایینتر با حقوق حدودا 3 میلیون تومان کمتر شروع به کار کردم.الان بیمه برای شرکت مغایرت در محاسبات در نظر گرفته و با حقوق قبلی من  که بالا بود محاسبه کردند در صورتی که حقوق من اون مبلغ نیست.  

الان می خواستم بدانم من ترک کار کنم و در کارگاه دیگه که مربوط به این شرکت هست مشغول شوم. این مشکل حل میشه و می توانند مبلغ کمتر را رد کنند و اگر من را تعدیل کنند می توانم بیمه بیکاری با مبلغ حقوقی که بیمه برای من در نظر گرفته دریافت کنم یا خیر؟

پاسخ: در شرکت جدید می توانید با هر حقوقی حق بیمه پرداخت کند. بیمه قطعا شرکت را جریمه می کند و حقوق نمی تواتند کمتر از سال 98 شود. بعد از دریافت حق بیمه و جریمه های مربوطه اگر بخواهید بیمه بیکاری بگیرید براساس میانگین 3 ماه آخر محاسبه می شود . 3 ماه آخر قبل از بیکار شدن.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر