قطع بیمه بهزیستی تامین اجتماعی

 

سلام قربان! یک راهنمایی ازتون می خواهم! من مادر خانومم مددجوی بهزیستی هست. هر ۳ ماه فیش بیمه (یارانه ای) برایش می‌گرفتیم و  یک بازه چند روزه برای پرداخت داشت. این ماه بخاطر یکسری مسائل ما فراموش کردیم تا اینکه امروز صبح رفتیم بیمه فیش بگیریم گفتند تا دیشب ساعت ۱۲ مهلت داشته و به کل قطع شده دیگه!  ۶سال ما پرداخت کردیم. این انصاف نیست واسه ۶ ساعت تاخیر قطع بشود. هیچ راه و روشی هست که مجدد وصل بشه؟ واقعا نمی‌دانیم چی کار کنیم؟ بیمه میگه ۴ سال را یکجا پرداخت کنید تا بازنشسته بشوید! ولی ۴۲ میلیون می شود که در توان ما نیست؟

پاسخ: این مشکل بارها پیش آمده است و واقعا راه حل خاصی ندارد. باید از ابتدا قرارداد ببندید که می روید ته صف و بودجه ای هم دیگر نمی دهند. تنها راهتان شکایت به دیوان عدالت اداری است و لاغیر. توصیه می کنم به ستاد مرکزی سازمان در خیابان آزادی مراجعه کرده و به اداره کل امور فنی بیمه شدگان مراجعه کنید. شاید این راه میانبر باشد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر