قطع بیمه بهزیستی تامین اجتماعی

 

سلام قربان! یک راهنمایی ازتون می خواهم! من مادر خانومم مددجوی بهزیستی هست. هر ۳ ماه فیش بیمه (یارانه ای) برایش می‌گرفتیم و  یک بازه چند روزه برای پرداخت داشت. این ماه بخاطر یکسری مسائل ما فراموش کردیم تا اینکه امروز صبح رفتیم بیمه فیش بگیریم گفتند تا دیشب ساعت ۱۲ مهلت داشته و به کل قطع شده دیگه!  ۶سال ما پرداخت کردیم. این انصاف نیست واسه ۶ ساعت تاخیر قطع بشود. هیچ راه و روشی هست که مجدد وصل بشه؟ واقعا نمی‌دانیم چی کار کنیم؟ بیمه میگه ۴ سال را یکجا پرداخت کنید تا بازنشسته بشوید! ولی ۴۲ میلیون می شود که در توان ما نیست؟

پاسخ: این مشکل بارها پیش آمده است و واقعا راه حل خاصی ندارد. باید از ابتدا قرارداد ببندید که می روید ته صف و بودجه ای هم دیگر نمی دهند. تنها راهتان شکایت به دیوان عدالت اداری است و لاغیر. توصیه می کنم به ستاد مرکزی سازمان در خیابان آزادی مراجعه کرده و به اداره کل امور فنی بیمه شدگان مراجعه کنید. شاید این راه میانبر باشد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر