پرداخت هزینه زایمان توسط تامین اجتماعی

 

Z.h: سلام وقتتون بخیر! من سرپرست خانوارم. بیمه اختیاری بوده و بعد الان شغلشون رو عوض کرده و کارفرماش چون بیمه میکنه ایشون رو گفته بهشون بیمه اختیاری رو قطع کنید تا بتونم بینه کارفرما رد کنم. حالا همسر من تا آخر برج فرودین امسال بینه اختیاری داشته و برای برج ۲ دیگه نداره و قطع کرده و کارفرماشم میگه من پول بیمه برج ۲ رو برات آخر برج ۳ واریز می کنم.

قانون شرکتمون هست که هر ماهی که میگذره آخر برج دیگه بیمه هارو واریز می کنیم والان چون همسر من بیمه اختیاریشم قطع کرده تو این یک ماهی که تا کارفرما پول بیمه اش رو بزنه و بیمه اش تو لیست بره دراصل بدون بیمه هست و من الان تو این چند روز زایمان دارم بیمارستان و بدون بیمه هستم.

سوالم اینکه آیا می توانم بعد از اینکه این زایمانم رو کردم و با بیمارستان تسویه کردم مدارک پزشکی و جراحی را ببرم کارگزاری بیمه پول سهم بیمه رو پس بگیرم. البته بعد از اینکه آخرماه بیمه رد شد برایم و اسمم رفت تو لیست! ‌چون درحال حاضر تا آخرماه که کارفرمایم برج ۲رو واریز کنه بیمه ندارم و تو این چند روز زایمان دارم ؟

پاسخ: بله می توانید. بعدا در صورت تائیدیه بیمه تان ، تازمین اجتماعی هزینه زایمان را طبق تعرفه پرداخت می کند.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر