دریافت رای سختی کار تامین اجتماعی

 

با سلام! اینجانب با مدرک کارشناسی مکانیک به مدت ۴۸ ماه در کارخانه ذوب مس خاتون آباد واقع در استان کرمان در سالهای ۷۶ تا ۷۹ مشغول به کار بوده ام  و ماهیت کار من در آن سالها نصب تجهیزات ذوب مس ، کار در ارتفاع ،جوشکاری و...بوده است . و هم اکنون اگر از مزایای سختی آن سالها استفاده کنم بازنشست خواهم شد .  لطفا روند انجام کار را راهنمایی فرمایید .شعبه پرداخت بیمه در آن سالها ۲۲ تهران می باشد ؟

پاسخ: باید ابتدا از طریق درگاه خدمات دولت الکترونیک نام کاربری و اسم رمز بگیرید. بعد از طریق سایت اداره کار درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان اور دهید. بعد از گرفتن رای مثبت تازه باید رای به تامین اجتماعی برود و کارفرما 4 درصد حق بیمه اضافه را پرداخت نماید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر