شکایت برای سختی کار کارگر نانوایی

 

سلام علیکم! بنده از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۹۴در نانوایی بعنوان شاطر مشغول بودم.اما الان که می خواهم بازنشسته شوم. ۲۰ ماه کم دارم. بین این سالها که کارمی کردم کارفرما ماههایی بودش که برایم بیمه رد نکرده اما من مشغول بکاربودم و کار می کردم بخاطر اینکه اعتماد داشتم نمی رفتم چک کنم.

آیا می توانم ازطریق شکایت و یا راه دوستی اون ماههارو زنده کنم و به امیدخدابازنشسته شوم. کارفرما زنده هستش ونانوایی هم داره کارمیکنه. مثلا برج ۱و۲ رو رد کرده اما برج ۳و ۴ پ۵ و رد نکرده است. آیا میشه زنده شون کرد. ممنون می شوم راهنماییم کنید چون دیگه توان کاری ندارم سپاسکزارم اززحمات شما عزیزان؟

پاسخ: کار طولانی دارید. ابتدا باید به اداره کار شکایت کنید. بعد گرفتن رای اداره کار باید به تامین اجتماعی ارائه کنید. احتمالا تامین اجتماعی نمی پذیرد و باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. بعد از تایید باید حق بیمه اضافه پرداخت شود. کلا کار طولانی دارید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر