دیه طول درمان چقدر است؟

 

جواد حیدری: سلام!  من دهم عید ۱۴۰۰با یک ماشین پژو تصادف کردم و راننده موتور سیکلت بودم و راننده پژو دنده عقب به من زد و پای راستم از ۲ جا بزرگ نی و نازک نی شکست و جدا شد که عمل جراحی کردم و استخوان بزرگ نی را پلاتین گذاشتند برام!

دکتر هم گفته بعد از ۱ سال اگه خواستی می توانی دربیاری پلاتین را از پایت! پزشکی قانونی هم بهم ۶ ماه طول درمان داده است. می خواستم اگر زحمت نیست حدودا دیه من چقدر می شود؟! و  آیا چون پژو دنده عقب زده بمن ،هزینه ای را خود صاحب ماشین مقصر باید بده یا نه؟ چون تو کروکی مقصر ۱۰۰٪پژو شد! بعد طول درمان را  چطور حساب می کنند؟ممنون؟

پاسخ: طول درمان دیه ندارد و باید بابت هزینه های درمانی و بیکار شدن جدا شکایت کنید. دیه تان حدودا 16 درصد می شود معادل 76 میلیون و 800 هزار تومان . دیه را باید بیمه شخص ثالث پژو بدهد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر