دیه طول درمان چقدر است؟

 

جواد حیدری: سلام!  من دهم عید ۱۴۰۰با یک ماشین پژو تصادف کردم و راننده موتور سیکلت بودم و راننده پژو دنده عقب به من زد و پای راستم از ۲ جا بزرگ نی و نازک نی شکست و جدا شد که عمل جراحی کردم و استخوان بزرگ نی را پلاتین گذاشتند برام!

دکتر هم گفته بعد از ۱ سال اگه خواستی می توانی دربیاری پلاتین را از پایت! پزشکی قانونی هم بهم ۶ ماه طول درمان داده است. می خواستم اگر زحمت نیست حدودا دیه من چقدر می شود؟! و  آیا چون پژو دنده عقب زده بمن ،هزینه ای را خود صاحب ماشین مقصر باید بده یا نه؟ چون تو کروکی مقصر ۱۰۰٪پژو شد! بعد طول درمان را  چطور حساب می کنند؟ممنون؟

پاسخ: طول درمان دیه ندارد و باید بابت هزینه های درمانی و بیکار شدن جدا شکایت کنید. دیه تان حدودا 16 درصد می شود معادل 76 میلیون و 800 هزار تومان . دیه را باید بیمه شخص ثالث پژو بدهد.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر