دیه طول درمان چقدر است؟

 

جواد حیدری: سلام!  من دهم عید ۱۴۰۰با یک ماشین پژو تصادف کردم و راننده موتور سیکلت بودم و راننده پژو دنده عقب به من زد و پای راستم از ۲ جا بزرگ نی و نازک نی شکست و جدا شد که عمل جراحی کردم و استخوان بزرگ نی را پلاتین گذاشتند برام!

دکتر هم گفته بعد از ۱ سال اگه خواستی می توانی دربیاری پلاتین را از پایت! پزشکی قانونی هم بهم ۶ ماه طول درمان داده است. می خواستم اگر زحمت نیست حدودا دیه من چقدر می شود؟! و  آیا چون پژو دنده عقب زده بمن ،هزینه ای را خود صاحب ماشین مقصر باید بده یا نه؟ چون تو کروکی مقصر ۱۰۰٪پژو شد! بعد طول درمان را  چطور حساب می کنند؟ممنون؟

پاسخ: طول درمان دیه ندارد و باید بابت هزینه های درمانی و بیکار شدن جدا شکایت کنید. دیه تان حدودا 16 درصد می شود معادل 76 میلیون و 800 هزار تومان . دیه را باید بیمه شخص ثالث پژو بدهد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر