فرمول همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

 

فرشید فاموری: من در سال 93 با 20 سال سابقه و 60 سال سن بازنشست شدم . سوابق من ترکیبی از خویش فرما و شرکت ها یی که کار کردم است. من سه سال آخر سابقه بیمه ام در شرکت بود که برای من بیمه بر اساس حقوق یک میلیون و دویست هزار تومان رد کرده ولی موقع بازنشستگی حقوق آخر مرا در نظر نگرفتند و با حداقل 30 روز حقوق حکم بازنشستگی صادر کردند که شد ماهی حدود 600 هزار تومان . ولی از چندی قبل حقوق من را بر اساس 20 سال سابقه و نه 30 روز حقوق دارند می پردازند. من بنظرم باید بمن حقوق بر اساس حقوق حداقل 30 روز بپردازند . در این مورد راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ: محاسبه مستمری براساس 20 روز است ولی اگر از حداقل حقوق آن سال کمتر باشد تا آن میزان افزایش می یابد. در سال 93 هم همین گونه بوده است. براساس فرمول همسان سازی جدید کسانی که سابقه کمتر از 30 سال داشته اند به نسبت سال های کسر سابقه کمتر حقوق گرفته اند و به ضررشان شده است.  یعنی اختلافشان با 30 سال سابقه ها بیشتر شده است.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر