شکایت از اداره برق

 

محمد: با سلام! بنده حدود ۲۱ سال با عنوان اپراتور شیفت کار واحد حوادث برق در شرکتهای پیمانکار طرف قرارداد با شرکت توزیع برق تهران به صورت قراردادی مشغول و در یک کارگاه مشغول به کار می باشم .پس از این مدت متوجه شدم ۱۶ماه بیمه بنده توسط پیمانکار در سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۱رد نشده است.

با توجه به اینکه در آن سالها نه فیش می دادند و نه کارت زنی و نه قرارداد بود! تنها چیزی که دارم صورتجلسه تایید شده مدیر و مسئول کارگاه کارفرما می باشد که اشتغال به کار بنده در تاریخ با عنوان شغلی تایید شده و این اشتغال به کارتا الان نیز ادامه دارد. حال بنده چطور می توانم بیمه اون سالها را به سوابق اضافه شود؟

پاسخ: باید به اداره کرا از پیمانکار مربوطه شکایت کرده و رای بگیرید و رای را به تامین اجتماعی ارائه کنید. به نظر من مدارک تان قوی نیست ولی چون شرکت پیمانکاری طرف حساب اداره برق است با بازرسی می توانند رای مثبت به شما دهند. تنها راهی که دارید همین است.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر