زمان پرداخت دیه توسط شرکت بیمه

 

لاله تهرانی: سلام وقت بخیر! به عرض می رسانم بنده سال گذشته مسیر تجریش سوار اتوبوس شرکت واحد بودم که به علت ترمز شدید، من و یک خانم دیگر کمر و نخاع آسیب دید شکست که بعد کلانتری و اوژانس بردن بیمارستان عمل شدیم و پرونده مراحل طی کرد که فروردین ماه دادگاه عدالت برای جفتمون دیه برید و اجرای احکام رفتیم امضا کردیم. بما گفتند برید پیام می دهیم. از اون موقع هیچی نیامده است! غرض از مزاحمت دیه ما چقدر می شود ؟ چرا اینقدر طول کشید؟ ممتون؟

پاسخ: بابت شکستگی کمر 10 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 48 میلیون تومان. بابت آسیب به نخاع بستگی دارد چقدر آسیب دیده باشد و بعد از معاینه توسط پزشکی قانونی ارش تعیین می شود. بعد از رای دادگاه معمولا 2 تا 3 ماه پرداخت دیه طول می کشد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر