زمان پرداخت دیه توسط شرکت بیمه

 

لاله تهرانی: سلام وقت بخیر! به عرض می رسانم بنده سال گذشته مسیر تجریش سوار اتوبوس شرکت واحد بودم که به علت ترمز شدید، من و یک خانم دیگر کمر و نخاع آسیب دید شکست که بعد کلانتری و اوژانس بردن بیمارستان عمل شدیم و پرونده مراحل طی کرد که فروردین ماه دادگاه عدالت برای جفتمون دیه برید و اجرای احکام رفتیم امضا کردیم. بما گفتند برید پیام می دهیم. از اون موقع هیچی نیامده است! غرض از مزاحمت دیه ما چقدر می شود ؟ چرا اینقدر طول کشید؟ ممتون؟

پاسخ: بابت شکستگی کمر 10 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 48 میلیون تومان. بابت آسیب به نخاع بستگی دارد چقدر آسیب دیده باشد و بعد از معاینه توسط پزشکی قانونی ارش تعیین می شود. بعد از رای دادگاه معمولا 2 تا 3 ماه پرداخت دیه طول می کشد.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر