هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی

 

حسین: سلام! من قدم 169 و وزنم 137 کیلو هست.  bmiمن 48  هست و 66 کیلو اضافه وزن دارم و دچار چاقی مفرط هستم. می خواهم عمل اسلیو معده (برداشتن قسمتی از معده) انجام بدهم.هزینه عملم حدودا 20 میلیون می شود و بیمه تامین اجتماعی هستم.

هیچ بیمه تکمیلی نیستم. تامین اجتماعی در صورت تایید پزشک معتمد درصدی از هزینه ها را پرداخت می کند. حال سوالم این است:

1.     تامین اجتماعی در صورت تایید پزشک معتمد چند درصد از مبلغ جراحی را پرداخت می کند؟ مثلا از 20 میلیون چند میلیون بیمه قبول می کند؟

2.     بیمه تکمیلی هزینه های جراحی را پوشش می دهد؟ چون عمل بخاطر درمان بیماری هست نه زیبایی؟دارای بیماری فشار خون هستم و درد مزمن پاها بخاطر وزن زیاد

3.     اگر بیمه تکمیلی پوشش می دهد کل هزینه را متقبل می شود؟

4.     لطفا راهنمایی کنید کدام بیمه پوشش می دهد و چند ماه بعد از شروع بیمه می تونم جراحی انجام بدهم؟ ممنونم؟

پاسخ:

1.     طبق تعرفه دولتی پرداخت می کند و درصدی نیست. 2 تا 3 میلیون تومان معمولا

2.     بله ولی دوره انظار دارد و درصدی را می دهد.

3.     نه

4.     هیچکدام از بیمه های تکمیلی در یک سال اول پوشش نمی دهند و البته معاینات اولیه دارند و ممکن است کلا پوشش ندهد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر