حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 

سلام ! سوال اول: همسرم ۲۴ سال سابقه بیمه تأمین اجتماعی دارد. چقدر حقوق دریافت می‌کند؟ سؤال دوم : آیا دوسال سربازی در حقوقش تأثیر دارد؟ سؤال سوم : به دلیلی بیماری نداشتن هزینه نشده تا سی سال پرداخت کامل بیمه داشته باشیم . آیا الان راهی‌ هست‌ پرداخت کنیم ؟ سن همسرم متولد ۱۳۴۰/۶/۱۸ . تشکر از راهنمایی شما؟

پاسخ:

1.     بستگی به حق بیمه پرداختی در 2 سال آخر دارد. البته چون اسبقه اش کم است بعید می دانم بیشتر از 3 میلیون و 500 هزار تومان در ماه به نرخ سال 1400 به ایشان تعلق بگیرد.

2.     بله تاثیردارد. حتما حق بیمه ایام سربازی را پرداخت کنید.

3.     نه متاسفانه . اگر جایی کار کرده است و کارفرما حق بیمه را پرداخت نکرده است، با شکایت در اداره کار و گرفتن رای می توانید حق بیمه را پرداخت نمایید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر