حق بیمه رئیس هیات مدیره شرکت بیمه

 

سلام!‌ رئیس هییت مدیره شرکت حفاری هستم و ۱۰۷۰۰ تومان از ۲۰۰۰۰هزار سرمایه شرکت بنام من هست  . دارای مدرک فوق دیپلم و دارای ۱۳سال سابقه که ۹ سالش شرکت حفاری چاه آب که شرکت خانوادگی مرحوم پدرم تشکیل داد و از سال ۹۵ بیمه واریز نکردم و حال برادرم بعد فوت پدر سال ۹۸ مدیرعامل شرکت شد.

بهمن ۹۹ صلاحیت شرکت را تمدید کردیم و حال می خواهم برای لیست بیمه رد بشود و ضمنا فاقد کارگر هستیم و خودم کار حفاری انجام می دهم . چکار باید بکنم که بیمه ام ادامه پیدا کته و ضمنا در لیست بصورت کارگر ومسئول خرید لیست اسم می دادم. ممنون از راهنمائیتان؟

پاسخ: اگر حقوق بگیر هستید و کار موظف دارید و قرارداد دارید می توانید اسم تان را در لیست بیمه رد کنید . البته باید 27 درصد رد کنید چون بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد. مشکل خاصی ندارد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر