حق بیمه رئیس هیات مدیره شرکت بیمه

 

سلام!‌ رئیس هییت مدیره شرکت حفاری هستم و ۱۰۷۰۰ تومان از ۲۰۰۰۰هزار سرمایه شرکت بنام من هست  . دارای مدرک فوق دیپلم و دارای ۱۳سال سابقه که ۹ سالش شرکت حفاری چاه آب که شرکت خانوادگی مرحوم پدرم تشکیل داد و از سال ۹۵ بیمه واریز نکردم و حال برادرم بعد فوت پدر سال ۹۸ مدیرعامل شرکت شد.

بهمن ۹۹ صلاحیت شرکت را تمدید کردیم و حال می خواهم برای لیست بیمه رد بشود و ضمنا فاقد کارگر هستیم و خودم کار حفاری انجام می دهم . چکار باید بکنم که بیمه ام ادامه پیدا کته و ضمنا در لیست بصورت کارگر ومسئول خرید لیست اسم می دادم. ممنون از راهنمائیتان؟

پاسخ: اگر حقوق بگیر هستید و کار موظف دارید و قرارداد دارید می توانید اسم تان را در لیست بیمه رد کنید . البته باید 27 درصد رد کنید چون بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد. مشکل خاصی ندارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر