دریافت دستور موقت از دیوان عدالت اداری بابت شکایت کارفرما

 

سلام و وقت بخیر! من فروردین ۹۹ از بیمارستانی اخراج شدم .طی شکایتی که  از بیمارستان داشتم ؛   اداره کار رای به نفع بنده صادر کرد و مبلغی تعیین گردید. حالا الان که مراحل آخر یعنی به مرحله  واریز این پول رسیده  از طرف حسابداری دادگاه تماس گرفتند و گفتند فعلا اون پول که قرار بود طی ده روز به حسابتون واریز شود از طریق وکیل اون بیمارستان دستور موقتی را از دیوان عدالت اداری آورده و فعلا پرونده ات توقیفه و واریز نکردند.

ممنون می شوم بهم راهنمایی کنید که دستور موقت چیست؟تازمان نگذشته و میشه کاری پیش ببرم با نه باید منتظر بمونم ؟؟و اینکه چجوری وکیل تونسته آنقدر دیر اقدام کنه یعنی بعد یکسال تازه دستور از دیوان عدالت اداری بیاره و تا الان کجا بوده و یکهو الان پیداش شده؟

پاسخ: دستور موقت گرفته شده و بعا به صورت کامل در شورای حل اختلاف در این زمینه رای داده می شود. دستور موقت یعنی جلوگیری از اجرای حکم دادگاه و یا اداره کار تا بررسی کامل در دیوان عدالت اداری.  احتمالا بر علیه اداره کار رای گرفته اند و قاضی پرونده را به اداره کار ارجاع می دهد. اگر یکی از خوانده ها در دیوان شما بودید از یک وکیل و یا کارشناس حقوقی برای ارائه دفاعیه استفاده کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر