دریافت دستور موقت از دیوان عدالت اداری بابت شکایت کارفرما

 

سلام و وقت بخیر! من فروردین ۹۹ از بیمارستانی اخراج شدم .طی شکایتی که  از بیمارستان داشتم ؛   اداره کار رای به نفع بنده صادر کرد و مبلغی تعیین گردید. حالا الان که مراحل آخر یعنی به مرحله  واریز این پول رسیده  از طرف حسابداری دادگاه تماس گرفتند و گفتند فعلا اون پول که قرار بود طی ده روز به حسابتون واریز شود از طریق وکیل اون بیمارستان دستور موقتی را از دیوان عدالت اداری آورده و فعلا پرونده ات توقیفه و واریز نکردند.

ممنون می شوم بهم راهنمایی کنید که دستور موقت چیست؟تازمان نگذشته و میشه کاری پیش ببرم با نه باید منتظر بمونم ؟؟و اینکه چجوری وکیل تونسته آنقدر دیر اقدام کنه یعنی بعد یکسال تازه دستور از دیوان عدالت اداری بیاره و تا الان کجا بوده و یکهو الان پیداش شده؟

پاسخ: دستور موقت گرفته شده و بعا به صورت کامل در شورای حل اختلاف در این زمینه رای داده می شود. دستور موقت یعنی جلوگیری از اجرای حکم دادگاه و یا اداره کار تا بررسی کامل در دیوان عدالت اداری.  احتمالا بر علیه اداره کار رای گرفته اند و قاضی پرونده را به اداره کار ارجاع می دهد. اگر یکی از خوانده ها در دیوان شما بودید از یک وکیل و یا کارشناس حقوقی برای ارائه دفاعیه استفاده کنید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر