دریافت دستور موقت از دیوان عدالت اداری بابت شکایت کارفرما

 

سلام و وقت بخیر! من فروردین ۹۹ از بیمارستانی اخراج شدم .طی شکایتی که  از بیمارستان داشتم ؛   اداره کار رای به نفع بنده صادر کرد و مبلغی تعیین گردید. حالا الان که مراحل آخر یعنی به مرحله  واریز این پول رسیده  از طرف حسابداری دادگاه تماس گرفتند و گفتند فعلا اون پول که قرار بود طی ده روز به حسابتون واریز شود از طریق وکیل اون بیمارستان دستور موقتی را از دیوان عدالت اداری آورده و فعلا پرونده ات توقیفه و واریز نکردند.

ممنون می شوم بهم راهنمایی کنید که دستور موقت چیست؟تازمان نگذشته و میشه کاری پیش ببرم با نه باید منتظر بمونم ؟؟و اینکه چجوری وکیل تونسته آنقدر دیر اقدام کنه یعنی بعد یکسال تازه دستور از دیوان عدالت اداری بیاره و تا الان کجا بوده و یکهو الان پیداش شده؟

پاسخ: دستور موقت گرفته شده و بعا به صورت کامل در شورای حل اختلاف در این زمینه رای داده می شود. دستور موقت یعنی جلوگیری از اجرای حکم دادگاه و یا اداره کار تا بررسی کامل در دیوان عدالت اداری.  احتمالا بر علیه اداره کار رای گرفته اند و قاضی پرونده را به اداره کار ارجاع می دهد. اگر یکی از خوانده ها در دیوان شما بودید از یک وکیل و یا کارشناس حقوقی برای ارائه دفاعیه استفاده کنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر