شکایت به اداره کار از صاحب نانوایی

 

مجتبی: سلام علیکم! بنده حدود 10 ماه برای نانوایی شغل شاطر مشغول بکاربودم.متاسفانه نانواییها هیچ مدرکی حتی فیش حقوقی هم دست کارگر نمی دهند. حقوق اداره کاری هم نمی دهند. حتی یک روزم بیمه رد نکرده برای من! همش میگه برو شکایت کن بعدش حدود 10 هفته حقوقم پیشش مونده زده زیرش.

بدون اینکه به من بگه نانوایی رو دادش اجاره. منم بیکارشدم. بعدش من کار بقیه کارگرای نداشتشو انحام می دادم. خودشم طرف نانوایی نمیومد. عیدی و پاداش و سنوات و اضافه کاری و طلب دارم. با تشکر از زحمات شما کارشناس عزیز؟

پاسخ:شکایت کن . حتی اگر مدرک هم نداشته باشی ممکنه به نتیجه برسی. ممکنه بازرس بفرستند و کارکردت را اثبات کنند. از طریق سایت اداره کار شکایت کن.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر