اعتراض به تاریخ ابتلاء به بیماری منتهی به ازکارافتادگی

 

سلام! بنده ابتدای بیمه پردازی از کار افتاده کلی نبودم. کمیسیون 55 درصد از کارافتادگی تعیین کرد ولی بعد از چند سال که درخواست ازکارافتادگی دادم کمیسیون ازکارافتاده کلی اعلام کرد ولی تاریخ ازکارافتادگی را دوران طفولیت اعلام کرد.

بنده به دیوان شکایت کردم. بعد از رد شکایت در شعب بدوی و تجدید نظر در شعبه هم‌عرض رأی ظاهراً به نفع بنده شد و رأی به ارجاع دوباره به کمیسیون پزشکی هم‌عرض دادند. در کمیسیون پزشکی بدوی تاریخ را عوض کرد به قبل از بیمه شدن کمیسیون تجدید نظر اصلا ازکارافتادگی نداد. درخواست ماده ۶۳ دادم هم در بدوی هم در تجدید نظر شکایت بنده رد شد. قاضی همون بود که بار اول به نفع من رأی داد. ضمناً بنده بیشتر از 18 سال سابقه دارم؟

پاسخ: بهتر است درخواست بازنشستگی با سابقه تان را کنید حالا که ازکارافتاده کلی شده اید. یعنی از بخشنامه 19.1 استفاده کنید. احتمالا با آن موافقت می شود.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر