اعتراض به تاریخ ابتلاء به بیماری منتهی به ازکارافتادگی

 

سلام! بنده ابتدای بیمه پردازی از کار افتاده کلی نبودم. کمیسیون 55 درصد از کارافتادگی تعیین کرد ولی بعد از چند سال که درخواست ازکارافتادگی دادم کمیسیون ازکارافتاده کلی اعلام کرد ولی تاریخ ازکارافتادگی را دوران طفولیت اعلام کرد.

بنده به دیوان شکایت کردم. بعد از رد شکایت در شعب بدوی و تجدید نظر در شعبه هم‌عرض رأی ظاهراً به نفع بنده شد و رأی به ارجاع دوباره به کمیسیون پزشکی هم‌عرض دادند. در کمیسیون پزشکی بدوی تاریخ را عوض کرد به قبل از بیمه شدن کمیسیون تجدید نظر اصلا ازکارافتادگی نداد. درخواست ماده ۶۳ دادم هم در بدوی هم در تجدید نظر شکایت بنده رد شد. قاضی همون بود که بار اول به نفع من رأی داد. ضمناً بنده بیشتر از 18 سال سابقه دارم؟

پاسخ: بهتر است درخواست بازنشستگی با سابقه تان را کنید حالا که ازکارافتاده کلی شده اید. یعنی از بخشنامه 19.1 استفاده کنید. احتمالا با آن موافقت می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر