اعتراض به تاریخ ابتلاء به بیماری منتهی به ازکارافتادگی

 

سلام! بنده ابتدای بیمه پردازی از کار افتاده کلی نبودم. کمیسیون 55 درصد از کارافتادگی تعیین کرد ولی بعد از چند سال که درخواست ازکارافتادگی دادم کمیسیون ازکارافتاده کلی اعلام کرد ولی تاریخ ازکارافتادگی را دوران طفولیت اعلام کرد.

بنده به دیوان شکایت کردم. بعد از رد شکایت در شعب بدوی و تجدید نظر در شعبه هم‌عرض رأی ظاهراً به نفع بنده شد و رأی به ارجاع دوباره به کمیسیون پزشکی هم‌عرض دادند. در کمیسیون پزشکی بدوی تاریخ را عوض کرد به قبل از بیمه شدن کمیسیون تجدید نظر اصلا ازکارافتادگی نداد. درخواست ماده ۶۳ دادم هم در بدوی هم در تجدید نظر شکایت بنده رد شد. قاضی همون بود که بار اول به نفع من رأی داد. ضمناً بنده بیشتر از 18 سال سابقه دارم؟

پاسخ: بهتر است درخواست بازنشستگی با سابقه تان را کنید حالا که ازکارافتاده کلی شده اید. یعنی از بخشنامه 19.1 استفاده کنید. احتمالا با آن موافقت می شود.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/