حقوق منشی در سال 1400

 خانمی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیده اند که ایشان در یک موسسه آموزشی به عنوان منشی کار می کنند روزی ۸ ساعت و نیم و ماهیانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان حقوق می گیرند. مدیر موسسه میخواهند بیمه شان کند؟ سوالی که مدیر موسه از ایشان  پرسیده است این است که آیا بیمه شان کنند یا مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حقوقشان اضافه کند و ۳۰ میلیون تومان هم از ایشان سفته گرفتند؟! بعد از عید حقوقشان را اضافه نکردند و یک سال هست همان مبلغ یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را به ایشان می دهند. ایشان می خواهند بدانند که آیا کار مدیر مجموعه درست است یعنی اینکه حقوق بیمه را از حقوقشان کم کنند و حقوقشان را سالیانه اضافه نکند! ظاهراً این هم خانوم به مدیر گفته که چون نیاز دارند به حقوق ایشان اضافه کنند ولی ایشان زیر بار نرفتند و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به حقوقشان اضافه کردند و با ۲۰۰ هزار تومان باقیمانده را بابت بیمه می‌خواهند پرداخت کند؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما ظاهراً هفته ۴۴ ساعت حداقل کارکرد دارید و بنابراین باید حداقل حقوق را طبق قانون کار بگیرید که امسال معادل ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است که با اضافه کردن بن خواربار و حق مسکن حدود ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می شوند. حق بیمه هم باید ۳۰ درصد این مبلغ پرداخت شود که ۷ درصد از شما کم شود و ۲۳ درصد توسط کارفرما باید کسر گردد. بنابراین نه حق بیمه باید از حقوق شما کسر شود و نه این حقوق در سال ۱۴۰۰ درست است. اگر هفته حداقل ۴۴ ساعت کارکرد داشته باشید اگر نیاز به این کار دارید به نظر من فعلا ادامه دهید ولی مدارک کافی داشته باشید تا بعد از اینکه روزی نخواستید آنجا کار کنید تا بتوانید با شکایت به اداره کار حقوق تان را بگیرید در این راه ما هم می توانیم به شما کمک کنیم.قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر