دیه سوختگی درجه 3

 دوستی در اینستاگرام به نام علیرضا از بنده سوال پرسیدند که دستشان متاسفانه با اسید در محل کار سوخته است و ۲ درصد سوختگی درجه ۳ در بیمارستان نوشته شده است می خواستند بدانند میزان دیه ایشان چقدر میشود؟

 در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که دو درصد دیه سوختگی درجه ۳ معادل  ۵ درصد دیه می‌شود و اگر نرخ دیه را در سال ۱۴۰۰ چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای هر درصد دیه بدانیم حدود ۲۴ میلیون تومان دیه می‌شود  بیمه های حوادث و مسئولیت شرکتها معمولاً غرامتی به عنوان دیه پرداخت می‌کند و مبلغ غرامت توسط پزشک معتمد بیمه تعیین می‌شود که در برخی مواقع تا نصف میزان دیه واقعی می باشد بنابراین به احتمال زیاد مبلغی بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان به شما پرداخت خواهد شد البته این حدس من بر اساس تجربیات قبلی در این زمینه است و لزوماً ممکن است صحیح نباشد. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر