تایید مشاغل سخت و زیان آور در اداره کار

 ضمن سلام وخسته نباشی ! خدمت برادر عزیز خودم! من پارسال درخواست مشاغل سخت دادم. .چند سالی تایید کردند  و امسال در فروردین باز درخواست دادم که ۳۰ تیر امسال مورد تایید قرار گرفت ولی بازنشستگیم تا خرداد۱۴۰۱ پر می شود. ۳۰سالم پر می باشد.سوالم اینه آیا تا خرداد ۱۴۰۱ این مشاغل سختم که قبلا تایید قرار گرفته. اعتبار دارد ؟ یا نه دوباره باید درخواست مشاغل سخت کنم؟ با تشکر ؟

در پاسخ به این دوست عزیزمان باید بگویم که معمولاً روال بررسی مشاغل سخت و زیان‌آور اینه که اگه گروه ب باشه یعنی گروهی که همیشه جزء مشاغل سخت و زیان آور است یک بار باید از طرف محل کار به تامین اجتماعی کارکرد شما فرستاده شود و  کفایت می‌کند و البته تاییدیه تامین اجتماعی! اما در مورد شما که جزو گروه الف هستید و اداره کار باید مشاغل سخت و زیان‌آور شما را تایید کند باید در تمام دوره‌های زمانی تایید شود که قبلا اینجوری نبود یعنی معمولاً سخت‌گیری در این حد نبود ولی الان احتمالاً تامین اجتماعی سختگیری خاص خودش را دارد بنابراین از تیرماه امسال تا خرداد ماه سال بعد را نیز باید برای تایید مشاغل سخت و زیان آور به تامین اجتماعی ارائه کنید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر