پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی از طریق دو بیمارستان

سلام وقت بخیر! امروز به من اعلام کردن که بیمه ی خصوصی رو قطع کنم و واقعا همینم شد هیچ قانونی نبود بهش استناد کنم. یک سوال دیگه داشتم خدمتتون بنده پیشنهاد کار از بیمارستان تامین اجتماعی به صورت قراردادی دارم، امکان داره همزمان با بیمارستات دولتی تو بیمارستان تامین اجتماعی هم مشغول به کار شد؟ یعنی به جای بیمارستان خصوصی دیگه نرم خصوصی همزمان با دولتی برم تامین اجتماعی؟

سوال فوق را یک همکاری به من اعلام میکنه که از کادر درمان بیمارستان هاست و در بیمارستان خصوصی و بیمارستان دولتی مشغول به کار شده و ظاهراً بهشون گفتن دیگه در بیمارستان خصوصی فعالیت نداشته باشد. البته ایشان به بنده نگفته است که در بیمارستان دولتی حق بیمه شان به صورت تامین اجتماعی پرداخت می‌شود یا به ارگان دیگری پرداخت می شود. 

اینکه ایشان در بیمارستان تامین اجتماعی هم به صورت قراردادی مشغول به کار شود حق بیمه بیمارستان های تامین اجتماعی به خود سازمان تامین اجتماعی پرداخت میشه و پرسنل سازمان تامین اجتماعی بازرسی بیمه ندارد یعنی بیمه از ایشان بازرسی نمی‌کند بنابراین در صورتیکه بیمارستان دولتی حق بیمه را به سازمان تامین اجتماعی پرداخت میکنه هیچ ایرادی وارد نیست می‌تواند در هر دو بیمارستان مشغول به کار شوند و البته از نظر بازنشستگی فرقی براشون زیاد نمیکنه چون نهایتاً یک حقوق دریافت می‌کنند. 

اما اگر بیمارستان شون دولتی و حق بیمه را  دانشگاه علوم پزشکی به سازمان بازنشستگی کشوری پرداخت میکنه این ایراد همچنان باقیه یعنی حق بیمه شرکت خصوصی که در در وجه سازمان تامین اجتماعی پرداخت می‌شود با حق بیمه بیمارستان تامین اجتماعی که بازهم در وجه سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می شود تفاوت خاصی ندارد .قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر