درخواست ازکارافتادگی به علت لوپوس

 در اینستاگرام از بنده پرسیدند که به علت مشکلات اعصاب و روان می توانند کار کنند و درخواست از کار افتادگی دارد حدود ۱۶ سال و نیم سابقه بیمه دارند و مشکلاتی مانند بیماری لوپوس و ضعف به ستون فقرات هم دارند سال شان این است که آیا از کار افتاده می شوند یا نه؟

 در پاسخ به سوال این دوست عزیز باید اعلام کنم که تعیین از کار افتادگی در کمیسیون پزشکی کاری تخصصی است و توسط سه پزشک حداقل در کمیسیون رای داده میشود . بابت لوپوس در کمیسیون پوست در نظر گرفته می شود و بابت مشکلات اعصاب و روان در کمیسیون اعصاب و روان  و بابت ستون فقرات در کمیسیون جراحی اعصاب ! 

اما به نظر میرسه که بیشترین درصد رو باید از کمیسیون اعصاب و روان بگیرد.  بابت ضعف ستون فقرات به نظر نمی رسد درصد خاصی بهش نشون داده بشه و بابت بیماری لوپوس نهایتاً ۱۰ درصد ازکارافتادگی به ایشان داده بشه و بابت افسردگی بستگی به میزان افسردگی شان داریم. اگر افسردگی خفیف باشد معمولا نهایت آن ۲۰ تا ۳۰ درصد ازکارافتادگی داده می‌شود و برای اینکه درصد نسبتاً مناسبی از کمیسیون اعصاب و روان بگیرید باید بستری به علت بیماری افسردگی و بستری های مکرر داشته باشید. حالت سایکوتیک داشته باشه و عملکرد تون بسیار شدید افت کرده باشه و یا خدای نکرده اقدام به خودکشی داشته باشید تا درصد مناسبی بگیرید که به نظر نمی رسه شما در این حالت باشید من فکر می کنم با این وضعیت از کار افتاده بشید .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر