مقصر تصادف دنده عقب

 سلام امروز صبح من وقتی قصد دنده عقب رفتن داشتم به آینه هام نگاه کردم دیدم ماشینی نیست وقتی حرکت کردم  همون لحظه ماشینی پیچید و در پشتم در نقطه کور اینه وسط با فاصله زیاد از جدول پارک کرد وهمون زمان خوردم بهش ومقصر من شدم از نظر پلیس ایا صد درصد من بایددخسارت بدم؟ لطفا فیلم رو مرور کنید. ون خسارت ۴میلیون  از من خواست! ال ۹۰مدل۹۷ . تلق چراغ شکست و گلگیر فرو رفت؟

خانمی به نام نرگس سوال فوق را در تلگرام از بنده پرسیدند .بنده  من فیلم رو دیدم و فیلم رو نمیتونم در اینجا برای شما به نمایش بگذارم از این نمونه هایی بود که شاید حق داشتند که خودشون رو مقصر ندانند یعنی موقعی که می خواستم بروند عقب ماشین نبوده،  یه ماشین سریع آمده پشت شان در فاصله یک تا دو متری وایساده یه جوری که نقطه کور هم بوده و ایشان تا حرکت کردند خوردند به ماشین ! متاسفانه در آن لحظه خودروی مقابل ساکت بوده یعنی متحرک نبوده و ایشان متحرک بوده و طبیعی است که وقتی دنده عقب حرکت می‌کنند و متحرک هم هستند بنابراین مقصر می شوند و ۱۰۰% طبق قانون راهنمایی رانندگی افسر پلیس درست ایشان را مقصر اعلام کرده است  .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر