انتقال سابقه بیمه تامین اجتماعی به نیروهای مسلح

 خدمت شما عارضم که بنده سال ۷۸ به استخدام رسمی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به عنوان راننده درآمدم  و تا اسفند ۸۵ مشغول به کار بودم و حق بیمه پرداخت کردم . مورخ ۲۸ /۱۳۸۵/۱۲ از شرکت واحد استعفا دادم و در همان تاریخ به عنوان کارمند تجربی با شغل راننده پایه یکم به استخدام رسمی نیروی دریایی ارتش درآمدم و  تا به امروز  در حال خدمت هستم. برای استفاده از قانون منتقله وانتقال سابقه بیمه تامین اجتماعی به بیمه نیروهای مسلح چکاربایدانجام بدم. چون به بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح برای انتقال بیمه خدمات درمانی مراجعه کردم و گفتند امکان انتقال نیست . خواهشمندم  اگر راهی هست راهنمایی بفرمایید؟ متشکرم؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که معمولا نیروهای نظامی از جمله نیروی دریایی ارتش انتقال سابقه را قبول نمی کند یعنی انتقال سابقه که در زمان اشتغال بر اساس آن حقوق بیشتری دریافت کنید مطلقاً قبول نخواهد شد. اما اگر مجموع سوابق بیمه های غیر نظامی تان با نظامی تان 30 سال شود می توانید درخواست دهید و در صورت تایید بازنشسته شوید. 

سوابق غیرنظامی تان نمی تواند مربوط شرکت های خصوصی باشد و حتماً باید سوابق موسسات عمومی و شرکت‌های دولتی باشد. به نظر من سوابق شرکت واحد اتوبوسرانی مورد تایید می باشد اما هیچ تضمینی نیست که نیروی دریایی سوابق شما را قبول کند. البته مشاهده شده است که این اتفاق افتاده است.بنابراین شما می توانید درخواست خودتان را بدهید و و منتظر تایید سوابق باشید. توجه داشته باشید که باید مجموعه سوابق که ۳۰ سال باشد و در صورتی که بیشتر از ۳۰ سال باشد به هیچ وجه بازنشستگی با بیش از ۳۰ سال برای تان از نظر حقوقی محاسبه نخواهد شد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر