انتقال سابقه بیمه تامین اجتماعی به نیروهای مسلح

 خدمت شما عارضم که بنده سال ۷۸ به استخدام رسمی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به عنوان راننده درآمدم  و تا اسفند ۸۵ مشغول به کار بودم و حق بیمه پرداخت کردم . مورخ ۲۸ /۱۳۸۵/۱۲ از شرکت واحد استعفا دادم و در همان تاریخ به عنوان کارمند تجربی با شغل راننده پایه یکم به استخدام رسمی نیروی دریایی ارتش درآمدم و  تا به امروز  در حال خدمت هستم. برای استفاده از قانون منتقله وانتقال سابقه بیمه تامین اجتماعی به بیمه نیروهای مسلح چکاربایدانجام بدم. چون به بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح برای انتقال بیمه خدمات درمانی مراجعه کردم و گفتند امکان انتقال نیست . خواهشمندم  اگر راهی هست راهنمایی بفرمایید؟ متشکرم؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که معمولا نیروهای نظامی از جمله نیروی دریایی ارتش انتقال سابقه را قبول نمی کند یعنی انتقال سابقه که در زمان اشتغال بر اساس آن حقوق بیشتری دریافت کنید مطلقاً قبول نخواهد شد. اما اگر مجموع سوابق بیمه های غیر نظامی تان با نظامی تان 30 سال شود می توانید درخواست دهید و در صورت تایید بازنشسته شوید. 

سوابق غیرنظامی تان نمی تواند مربوط شرکت های خصوصی باشد و حتماً باید سوابق موسسات عمومی و شرکت‌های دولتی باشد. به نظر من سوابق شرکت واحد اتوبوسرانی مورد تایید می باشد اما هیچ تضمینی نیست که نیروی دریایی سوابق شما را قبول کند. البته مشاهده شده است که این اتفاق افتاده است.بنابراین شما می توانید درخواست خودتان را بدهید و و منتظر تایید سوابق باشید. توجه داشته باشید که باید مجموعه سوابق که ۳۰ سال باشد و در صورتی که بیشتر از ۳۰ سال باشد به هیچ وجه بازنشستگی با بیش از ۳۰ سال برای تان از نظر حقوقی محاسبه نخواهد شد .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر