تقسیم مستمری بین بازماندگان

 دوست عزیز در تلگرام از بنده سوال پرسیدند که پدرشان و خواهرشان به صورت مشترک از مستمری پدرشان استفاده کردند شعبه بیمه متوجه شده است که زن پدرشان از مستمری همسر قبلی خود نیز استفاده می کند و بنابراین مستمری همسر جدیدش آن را قطع کرده است سوالی که ایشان دارد این است که آیا مابقی مستمری به فرزند تعلق میگیرد یا نه؟  

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که مستمری که قطع شده است باید به حساب خواهر ایشان که دختر آن مرحوم می باشند پرداخت گردد.  البته معمولاً شعب در این زمینه کوتاهی می‌کنند و ممکن است مبلغ مربوطه را به حساب ایشان نریزند . در اینگونه موارد اگر بتوانید از یک وکیل کارکشته استفاده کنید این مستمری را برایتان زنده می کند .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر