دیه شکستگی بینی

 سلام روز بخیر خسته نباشید ! چند روز پیش چهار نفر پایین تر از مغازه ام دعوا راه انداختن و من رو زدن و برادرم به کمکم اومد و تو این دعوا  یکی از اون چهار نفر دماغش شکسته و تا جایی هم که میدونم رفته نامه پزشک قانونی گرفته و  من هم زیر چشمم سیاه شده و مقدار کمی از دندان برادرم شکسته شده است. و همچنین کمرم قسمت دنبالچه  درد میکرده که پیش دکتر ارتوپد رفتم و عکس گرفته و نگاه کرده نظرش بر این بود که دنبالچه شما جابجا شده و فاصله پیدا کرده و دنبالچه رو نمی شود عمل کرد و گفت فعلا چند تا دارو مینویسم مصرف کن تا ببینیم وضعیت چطور می شود ؟ 

 و  الان در هنگام نشستن و  رانندگی درد دنبالچم خیلی بیشتر می شود و قابل تحمل برایم نیست. و با وجود اومدن این مشکل دیروز رفته ام کلانتری صورتجلسه کرده ام و نامه پزشک قانونی گرفته ام که فردا بروم‌. به نظرتون چیکار کنم ؟ و اتفاقی که برای دنبالچه ام افتاده است دیه ای تعلق میگیرد ؟ و برای  شکستگی دماغ اون چه قدر دیه نوشته میشود ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید ؟

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بابت شکستگی بینی اگر کاملاً شکسته باشد ۱۰ درصد دیه تعلق می‌گیرد معادل ۴۸ میلیون تومان و بابت شکستگی دنبالچه شما چون شکستگی نبوده و جابجایی بوده احتمالا بین ۱ تا ۲ درصدی در نظر گرفته می‌شود و بابت شکستگی دندان برادرتان بستگی به این دارد که کدام دندان شکسته شده باشد و چقدر شکسته شده باشد در مجموعه فکر کنم دیه شکستگی بینی ایشان از مجموعه‌های شکستگی‌های شما بیشتر شود. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر