سن بازنشستگی با عنوان جوشکار در تامین اجتماعی

 سلام بنده کارگر پیمانکاری شرکت نفت امیدیه هستم و به مدت ٢۴سال سابقه کار  جوشکار ١هستم. بعلت ضعف چشم و بدنی با سن ۴٨سال دبگه نمی توانم کار سنگین جوشکاری کنم. خواستم ببینم میتوانم با این سابقه بازنشست بشم ممنون؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزمان صادق که در تلگرام این سوال را مطرح کرده‌اند باید بگویم در صورتی شما می‌توانید بازنشسته شوید که شغل جوشکاری تان در محل کارتان به عنوان مشاغل سخت و زیان آور محاسبه شود. اگر در مورد این سابقه به اداره کار درخواست بررسی دهید و سخت و زیان آور بودن شغل تان تایید شود و حق بیمه مربوطه توسط خودتان یا شرکت هایی که در آن جا کار کرده اید به تامین اجتماعی پرداخت شود شما بدون شرط سنی یعنی با همین ۴۸ سال می توانید بازنشسته شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر