درخواست ازکارافتادگی در شغل قالیبافی

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیده اند که در کیسیون پزشکی شرکت کرده‌اند و رد شده‌اند. شغل شان یعنی نوع بیمه شان بیمه قالی بافی بوده است و در کمیسیون به ایشان گفتند که قالی‌بافی در کتاب تعریف نشده است است و الان می‌خواهند اعتراض بزنند آیا راهی برای از کار افتادگی در کمیسیون تجدید نظر وجود دارد؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزمون باید بگم که اصلاً بحث شغل در کمیسیون پزشکی مطرح نیست و صرفاً میزان از کار افتادگی با توجه به آسیب هایی که شما دیده اید تعیین می‌شود. کتابچه نقص عضو وجود دارد که چندین بار تا به حال به روز شده است و بر اساس این کتابچه درصد مرتبط با بیماری شما که ظاهراً سرطان سینه است تعیین می شود . بهتر است اعتراض بزنید تا در تجدید نظر موضوع بررسی شود و اگر باز هم از کار افتاده نشدید بعد از ۶ ماه تا یک سال با تشدید بیماری مجدد می توانید به کمیسیون پزشکی مراجعه کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر