دیه شکستگی متاکارپ

 من با موتور تصادف کردم و ترک نشین بودم! کاسه چشمم شکست،  متاکارپ یعنی کف دست انگشت شست دست راستم شکست. دوتا پین خورد که الانم کج جوش خورده است. محدودیت هایی هم داره تا حدودی ؟! خواستم ببینم چقدر  دیه  بهم تعلق میگیره حدودا؟

در مورد سوال دوست عزیزمان که در مورد دیه از بنده سوال پرسیده است باید بگویم که شکستگی کاسه چشم ارش دارد و معمولاً بین ۳ تا ۵ درصد تعلق میگیرد بابت متاکارپ یعنی انگشت کف دست 1 درصد دیه تعلق میگیرد. شکستگی انگشت شست چهار پنجم از یک پنجم از یک دهم تعلق میگیرد که معادل 1.6 درصد دیه کامل می‌شودبقیه موارد نیز تعلق می‌گیرد که معمولا بعد از خاتمه درمان مشخص می‌شود هر درصد دیه کامل هم ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌شود. کمیسیون شوراها


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر