آیا جوشکاری جزء مشاغل سخت گروه الف می باشد؟

 دوست عزیزی به نام علی در اینستاگرام از بنده دو تا سوال پرسیدن سوال اول شان این است که آیا جوشکاری کار سخت محسوب می‌شود و سوال دومش آن هم این است که ۱۵ سال در شرکتی به عنوان جوشکار مشغول کار بودند و در اواخر سال ۹۸ آن شرکت تعطیل شده است حقوقشان را کامل نداده اند آیا می توانند شکایت کنند چون هنوز طلب دارم؟

 در پاسخ به سوال این دوست عزیز باید اعلام کنم که جوشکاری به خودی خود کار سخت محسوب نمی‌شود و بستگی به محیط کار دارد. در بررسی مشاغل سخت و زیان آور محیط کار مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که میزان آلاینده های صوتی تصویری،  گرد و غبار،  استرس و مواردی از این قبیل از حد معینی بیشتر باشد آن شغل به عنوان شغل سخت و زیان آور محسوب می گردد. بنابراین بستگی به محل کارشان دارد. اما اینکه آیا می تواند حقوقشان را از کارفرمایشان بگیرند باید اعلام کنم که بستگی به مدارکی دارد که دارند چون دو سال، گذشته است باید مدارک مکتوب در این زمینه داشته باشند و بدون مدارک مکتوب نمی‌توانند درخواست بازنشستگی دهند و در اداره کار به نتیجه برسند .
در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر