شکایت از کارفرما یا توافق کردن با کارفرما

 سلام‌ و خسته نباشین! بنده از کارفرمایم شکایت کردم و کارفرما روز جلسه اداره کار نیومد.باهاش تماس گرفتم گفت بیا دوستانه حلش کنیم. .بعدش میگه من که اظهاراتم  را ندادم. منم گفتم میخواستی بیای تو جلسه حاضر باشی؟! میگه برای من دعوت نامه نیومد.میشه کسی تو جلسه حاضر نشه سه روز بعد بره اظهارات شوبده! همچی قانونی هست. خلاصه گفت بریم اداره کار همون جا هر چی طلبته بهت میدم تو رضایت بده؟!

در پاسخ به سوال آقای گنجی که این سوال رو در سایت ما منتشر کرده بود باید بگم که البته من دقیقا متوجه نشدم سوال ایشان چی هست . پرسیدن میشه یکی از طرفین دعوا در جلسه حاضر باشه و بعداً اظهاراتش را ارائه بدهد و چنین چیزی می شود و مشکلی ندارد؟ البته شاید قانونا باید طرفین با هم باشند و اعضای شورای تشخیص و حل اختلاف هم باشد ولی چنین چیزی هم معمولا پیش میاد و می‌تواند اظهاراتشان را چند روز بعد دهند و اداره کار بعداً در این زمینه رای دهد. اما اینکه کارفرما گفت بیایید هرچی طلب توست بدهم  و رضایت بده ما نمیتونیم نظر بدیم چون شما کارفرمای تان را می شناسید و بهتر است با توجه به شناخت خودتان  عمل کنید. ولی وقتی کار به اینجا کشیده است و شما شکایت کرده اید به نظر من تا آخرش برید بهتره یا اینکه حداقل برید رای را بگیرید ولی اجرا نگذارید و با رای که دارید برید توافق کنید اینجوری شاید وضعیت بهتری در توافق احتمالی تون خواهید داشت .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر