بیمه تامین اجتماعی برای کارمندان مشاور املاک

 

سلام! بفرمایید بیمه های املاک در کدوم نوع بیمه هاست: اجباری ، اختیاری ، آزاد؟ بفرمایید در بیمه املاک مشاور با کارگر چه تفاوتی دارد؟  بفرمایید حق بیمه مشاورین املاک در سال ۱۴۰۰چقدر کارفرما و چقدر کارگر , چقدر دولت تقبل می کند؟  ضمنا کارگر ومشاور کمتر از ۵ نفر است! لطفا پاسخ بفرمایید؟ با تشکر !

پاسخ: اگر کارگر و یا کارمند دارید باید بیمه اجباری برایشان پرداخت کنید. خودتان هم می توانید بیمه اختیاری یا مشاغل آزاد داشته باشید. کمک دولتی هم در هر صورت ندارد. حق بیمه کارمندان و کارگرانتان 30 درصد حقوق است که 7 درصد باید توسط خودشان پرداخت شود و 23 درصد توسط شما پرداخت شود. دولت هم مبلغی پرداخت نمی کند. دیگر هم معافیت بیمه ای وجود ندارد برای کارگاه های کمتر از 5 نفر.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر