محاسبه حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام: اینجانب جعفر طاهر ییمه شده بالای ۲۲ سال سابقه دربین سالهای۹۷تا سال۱۴۰۰براساس   فیش صادر شده توسط بیمه در شغل کارفرما لوازم خانگی۲۰درصد از حداقل حقوق طبق درخواست و توافق مجددا تیر۹۹ بیمه واریز نمودم. آیا  بیمه می‌تواند حقوق من را که ۲ مرداد۱۴۰۰ بازنشسته بودم بر مبنای حداقل حقوق بازنشستگی به من بدهد. قبلأ از بذل توجه شما سپاسگزارم ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بیمه برای محاسبه حقوق بازنشستگی میانگین دو سال آخر مبلغ مشمول کسر حق بیمه شما را محاسبه می کند و در سنوات بیمه پردازی تان ضرب می کند بنابراین اگر سنوات بیمه پردازی شما ۲۲ سال باشد احتمالا حدود دو سوم این میانگین را دریافت خواهد کرد ضمن توجه داشته باشید که در دو سال آخر نمی توانید حق بیمه تان را به صورت غیر متعارف افزایش دهید .
در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر