محاسبه حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام: اینجانب جعفر طاهر ییمه شده بالای ۲۲ سال سابقه دربین سالهای۹۷تا سال۱۴۰۰براساس   فیش صادر شده توسط بیمه در شغل کارفرما لوازم خانگی۲۰درصد از حداقل حقوق طبق درخواست و توافق مجددا تیر۹۹ بیمه واریز نمودم. آیا  بیمه می‌تواند حقوق من را که ۲ مرداد۱۴۰۰ بازنشسته بودم بر مبنای حداقل حقوق بازنشستگی به من بدهد. قبلأ از بذل توجه شما سپاسگزارم ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بیمه برای محاسبه حقوق بازنشستگی میانگین دو سال آخر مبلغ مشمول کسر حق بیمه شما را محاسبه می کند و در سنوات بیمه پردازی تان ضرب می کند بنابراین اگر سنوات بیمه پردازی شما ۲۲ سال باشد احتمالا حدود دو سوم این میانگین را دریافت خواهد کرد ضمن توجه داشته باشید که در دو سال آخر نمی توانید حق بیمه تان را به صورت غیر متعارف افزایش دهید .
 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر