اصلاح عنوان شغلی در لیست بیمه

 سلام. در عنوان شغلی از سال 82 تا 97 کارگر ساده درج شده و از سال 97 تا الان کارگر اتوکنر نساجی! آیا برای درخواست سختی کار باید عنوان شغلی ام را تغییر بدهم؟ لطفا راهنمایی کنید؟ .از سال 1382 در ریسندگی مشغول بکارم! ممنون؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که حتماً باید این کار را بکنید البته معمولاً در بررسی مشاغل سخت و زیان آور در کمیته اداره کار وضعیت کاری شما بررسی می‌شود و احتمالاً رای مثبت بگیریم اما قطعاً تامین اجتماعی چنین را قبول نمی کند و عنوان شغلی شما چون کارگر ساده است از نظر تامین اجتماعی قابل قبول نیست. بنابراین باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید تا عنوان شغلی تا اصلاح گردد. بنابراین بهتر است قبل از اینکه درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور کنید حتما از طریق تامین اجتماعی پیگیری کنید به عنوان شغلی تا اصلاح شود یعنی در صورتی که تأمین اجتماعی از محل کار بازرسی کنند و و با مدارک برایش محرز شود که شما به عنوان کارگر ساده مشغول به کار نبوده‌اید می تواند همان جا عنوان شغلی شما را اصلاح کند و جریمه مربوطه را از کارفرما بگیرد این کار ساده تر است تا اینکه بعداً به مراحل شکایت از تامین اجتماعی و دیوان عدالت اداری برسید. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر