اصلاح عنوان شغلی در لیست بیمه

 سلام. در عنوان شغلی از سال 82 تا 97 کارگر ساده درج شده و از سال 97 تا الان کارگر اتوکنر نساجی! آیا برای درخواست سختی کار باید عنوان شغلی ام را تغییر بدهم؟ لطفا راهنمایی کنید؟ .از سال 1382 در ریسندگی مشغول بکارم! ممنون؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که حتماً باید این کار را بکنید البته معمولاً در بررسی مشاغل سخت و زیان آور در کمیته اداره کار وضعیت کاری شما بررسی می‌شود و احتمالاً رای مثبت بگیریم اما قطعاً تامین اجتماعی چنین را قبول نمی کند و عنوان شغلی شما چون کارگر ساده است از نظر تامین اجتماعی قابل قبول نیست. بنابراین باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید تا عنوان شغلی تا اصلاح گردد. بنابراین بهتر است قبل از اینکه درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور کنید حتما از طریق تامین اجتماعی پیگیری کنید به عنوان شغلی تا اصلاح شود یعنی در صورتی که تأمین اجتماعی از محل کار بازرسی کنند و و با مدارک برایش محرز شود که شما به عنوان کارگر ساده مشغول به کار نبوده‌اید می تواند همان جا عنوان شغلی شما را اصلاح کند و جریمه مربوطه را از کارفرما بگیرد این کار ساده تر است تا اینکه بعداً به مراحل شکایت از تامین اجتماعی و دیوان عدالت اداری برسید. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر