شکایت به دیوان عدالت اداری برای بازنشسته نشدن

 دوستی به نام آقای خاص در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که ایشان ۶۵ سال سن دارند و در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای به شغل نگهبانی مشغول می باشند. سابقه بیمه تامین اجتماعی ایشان ۱۷ سال است و متاسفانه نامه بازنشستگی شان آمده است چون بیمه شان کامل نبوده الان پشیمان شده اند و درخواست انصراف دادند سوال شان این است که حالا با نامه تسویه حساب چه کار کند؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که شما دو راه دارید قانون تا قبل از اینکه حکم بازنشستگی تا صادر نشود اگر سابقه 30 سال و کمتر داشته باشید می توانید درخواست انصراف دهید اما اگر با درخواست انصراف تان موافقت نکردند می توانید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. تنها راه تان یکی از این دو تا است البته در صورتی که با درخواستان موافقت نشد و مجبور شدید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید بهتر است در این فاصله به صورت اختیاری یا حرف و مشاغل آزاد حق بیمه تان را پرداخت کنید تا سابقه تان کمی بیشتر شود .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر