دریافت حقوق بازمانده به علت ازکارافتادگی

 سلام! من ۳۶سال دارم. مادرم کارمند تامین اجتماعی که بازنشست شده بود. من سن ۱٨ سالگی متوجه شدم که یک کلیه بیشتر ندارم و همون یدونه هم بخاطر انسداد عمل جراحی سیتو پلاستی شد. چند سال بعد خودمو بیمه آزاد کردم و چون گرون شد بیمه کارگران کردم. الان ده سال و سه ماه سابقه دارم. چندماه پیش به علت تصادف مادر فوت شدند. بمن میگن شرایط از کارافتادگی را دارم و میخوام  در صورتی اقدام کنم که حقوق مادر رو بمن بدهند. ولی میگن چون چون بیمه گزار بودی حقوق خودتو میدن نه مادر! اگر از کارافتادگی ام تایید بشود.  حقوق خودم اگر بدن کمترین حقوق کارگری هست. درصورتیکه من میخوام حقوق مادر که بیشتر هست وصل بشه! با سپاس ؟

 در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که متاسفانه حق با کارمندان بیمه است. شما چون خودتان سابقه بیمه داری در صورت بازنشستگی حقوق خودتان را به شما می دهند که با توجه به سابقه و نوع بیمه تان حداقل مستمری طبق قانون خواهد بود. شما  نمی توانید از حقوق مادرتان استفاده کنید کاری هم نمیشه کرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر