محاسبه دیه سوختگی

 سلام! دوستم و همسرشون باهم دعواشون میشه ! گویا اقا دست بزن دارند  ! و مشروب مصرف کنن ! خانم بهشون میگن که بسه کم بخور و اینا بحث شون میشه ! این اولین بار نبود که دختر خانم مورد ضرب و شتم قرار گرفته اما شدید ترین حالت بود . که آقا قابلمه غذا رو میریزن روی پای خانوم ! که ۷ درصد الان سوختگی داره! پوست کامل کنده شد و هفته پیش عمل شده و پیوند پوست براش انجام دادن. و یک مرتبه هم کشیده زدن که باعث پارگی نسبی گوش خانوم شده. البته الان توی درمان هستن و امکان رفتن به دادگاه رو ندارن ممکنه راهنمایی کنید. دیه این پا چقدر میشه ؟ فرایند طلاقشون به چه شکله؟


در پاسخ به دوست عزیزمان که این سوال را در تلگرام از بنده پرسیدند باید بگویم که بستگی داره دیه سوختگی پوستشان از چه درجه سوختگی باشد . به نظر می‌رسد که سوختگی درجه ۳ بوده است که برای سوختگی درجه ۳ در صورتی که ۷ درصد سوختگی داشته باشد حدود ۱۴ درصد دیه در نظر گرفته می‌شود که به نرخ دیه سال 1400 حدود ۶۷ میلیون تومان دیه در نظر گرفته می شود.

 بابت پیوند پوست هم معمولاً ارش درنظر گرفته می‌شود که بین ۵ تا ۱۰ درصد دیه کامل می باشد و من نمی توانم دفیق با توجه به این عکس نظر بدم. در مورد پارگی نسبی گوش خانم چون احتمالاً شنوایی شون به صورت نسبی تحت تاثیر قرار گرفته است در مورد دیه شنوایی نمی‌توانم نظر بدهم اما بابت پارگی گوش معمولاً دو تا ۶ درصد ارش در نظر گرفته می شود که ۶ درصد مربوط به مواقعی است که بهبودی حاصل نشود. در مورد اینکه فرآیند طلاق به چه شکلی می باشد بنده نظر نمیتونم بدم چون کارشناس ازدواج و طلاق نیستم. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر