دریافت بیمه بیکاری

 سلام!  خواهرم ۱۵ سال سابقه بیمه دارد با سن ۴۰ سال.  به علت سردرد های پیش آماده برایش دیگر نمی تواند با این حجم کار کند. از شرکت خواسته عدم نیازش را بزنند برای بیمه بیکاری قبول نکردند. اگر از این شرکت استعفا دهد و بلافاصله در شرکت دیگر استخدام شود و بیمه اش تا یکسال رد شود و آن شرکت عدم نیازش را بزند چند سال می تواند  بیکاری بگیرد! ایشان متاهل هستند. خیلی ممنونم ؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزمان باید بگویم با ۱۶ سال سابقه در صورتی که مجرد باشند ۲۶ ماه بیمه بیکاری دریافت می نمایند و در صورتی که متاهل باشند ۳۶ ماه بیمه بیکاری دریافت می نمایند البته تنها شرطی که در این زمینه وجود دارد این است که تمام سابقه شان مشمول قانون بیمه‌بیکاری باشد یعنی اینکه مربوط به ایام بیمه های اختیاری و یا حرف و مشاغل آزاد نباشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر