بهترین زمان برای استفاده از بیمه بیکاری

 سلام وقت بخیر! من ۱۰ سال سابقه کار دارم و میخواستم از بیمه بیکاری استفاده کنم. می خوام بدونم که آیا تاثیری در بازنشستگی یا حقوق بازنشستگی من داره یا نه یا اینکه بهتره صبر کنم در چهار سال آخر بازنشستگی از این بیمه استفاده کنم. ضمناً الان ۳۳ سال دارم و از محل کار به دلیل تعدیل نیرو اخراج شده ام ولی امکان کار در جای دیگر را دارم فقط  می خواهم بدانم آیا در این زمان استفاده از بیمه بیکاری به نفع من است یا خیر در چه زمانی بهتر است از بیمه بیکاری استفاده کنم یا اصلاً خوب نیست که از بیمه بیکاری استفاده کنم ممنون با تشکر؟

در مورد بیمه بیکاری بر اساس قوانین فعلی بهتر است از سال‌های آخر منتهی به بازنشستگی از بیمه بیکاری استفاده نکنید . به نظرم چون امکان شغل دیگری هم دارید الان هم استفاده نکنید و به کار دیگر بپردازید شاید روزی نتوانید شغل دیگری داشته باشید و آن موقع بخواهید از بیمه بیکاری استفاده کنید چون بیمه بیکاری سقف زمانی محدودی دارد . توصیه می‌کنم در پنج سال آخر منتهی به بازنشستگی هم از بیمه بیکاری استفاده نمایید. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/