پیگیری مشاغل سخت و زیان آور

 دوستی در اینستاگرام پیامی به این شهر برای من فرستاده است که حدود ۱۸ سال است که در واحد پرسکاری شرکت تولیدی قفل و دستگیره مشغول به کار هستند چند ماه پیش از طریق اداره کار خیابان سی تیر برای بررسی مشاغل سخت و زیان آور اقدام کردند و تاییدیه مشاغل سخت و زیان آور بنده را دادن منتها بعد از چند بار رفت و آمد بین اداره کار و تامین اجتماعی نهایتاً از سال ۹۷ به عنوان شغل پرستار ماهر برای مرحله بعد شد ولی از سال ۹۷ ماه قبل به عنوان کارگر ساده برای مرد در حالت من باید چه کار کنم؟

 در پاسخ به سوال شما با توجه به تجربه قبلی هم در این زمینه باید بگویم که شما باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. معمولاً تنها راهی که تامین اجتماعی قبول میکند مشاغل سخت و زیان‌آور شما را قبول کند رای دیوان عدالت اداری است. البته بعد از رای مثبت دیوان عدالت اداری کارفرمای شما یا خود شما باید حق بیمه ۴ درصد یا ۸ درصد اضافه مربوطه را نیز پرداخت نماید. اگر در زمینه شکایت به دیوان تجربه کمی دارید ما می توانیم به شما کمک کنیم و این راه را تا آخر با شما برویم. قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/