محاسبه افزایش حقوق بعد از چند سال

 سید علی زندی: با سلام! بنده از سال 83 در یک واحد کارگاهی شاغل هستم از سال 92 به بعد .با تغییر شرایط کارگاه , مشمول سختی کار شدم و از مشاغل سخت و زیان آور محسوب شد . سوال بنده این است با توجه به افزایش سالانه حقوق و دستمزد و همچنین پایه سنوات اگر حقوق دریافتی بنده در سال 91 روزانه 165000 ریال باشد .در سال 1399. پایه حقوق دریافتی بنده بدون حق اولاد و حق مسکن ...چقدر خواهد بود...طبق پایه سنوات ؟

سوال شما ابهام بسیار زیادی دارد افزایش حقوق به علت های مختلفی ممکن است رخ دهد شما ممکن است به عنوان شغلی تان افزایش پیدا کند یعنی رتبه بالاتری پیدا کنید ممکن است کارگاه شما طرح طبقه بندی مشاغل را اجرا کند و بر اثر گذشت سنوات امتیاز بیشتری کسب کنید ممکن است با شما صرفاً هر سال قرارداد کارگر ساده و اصلاح شود و صرفاً پایه سنوات به حقوق طرح اضافه کرد بسیاری موارد دیگر . بنابراین شما باید برای اینکه بتوان حقوق سال ۹۹ تان را دقیق تعیین کنید حقوق سال ۹۸ و حداقل حقوق سال ۹۷ آن را بگویید و این کار ساده تر است از  محاسبه از سال ۱۳۹۰. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/