محاسبه افزایش حقوق بعد از چند سال

 سید علی زندی: با سلام! بنده از سال 83 در یک واحد کارگاهی شاغل هستم از سال 92 به بعد .با تغییر شرایط کارگاه , مشمول سختی کار شدم و از مشاغل سخت و زیان آور محسوب شد . سوال بنده این است با توجه به افزایش سالانه حقوق و دستمزد و همچنین پایه سنوات اگر حقوق دریافتی بنده در سال 91 روزانه 165000 ریال باشد .در سال 1399. پایه حقوق دریافتی بنده بدون حق اولاد و حق مسکن ...چقدر خواهد بود...طبق پایه سنوات ؟

سوال شما ابهام بسیار زیادی دارد افزایش حقوق به علت های مختلفی ممکن است رخ دهد شما ممکن است به عنوان شغلی تان افزایش پیدا کند یعنی رتبه بالاتری پیدا کنید ممکن است کارگاه شما طرح طبقه بندی مشاغل را اجرا کند و بر اثر گذشت سنوات امتیاز بیشتری کسب کنید ممکن است با شما صرفاً هر سال قرارداد کارگر ساده و اصلاح شود و صرفاً پایه سنوات به حقوق طرح اضافه کرد بسیاری موارد دیگر . بنابراین شما باید برای اینکه بتوان حقوق سال ۹۹ تان را دقیق تعیین کنید حقوق سال ۹۸ و حداقل حقوق سال ۹۷ آن را بگویید و این کار ساده تر است از  محاسبه از سال ۱۳۹۰. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر