محاسبه ساعت شب کاری

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که در بعضی روزها از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب کار می‌کنند و در این صورت حق شیفت یا شب کاری ایشان چقدر می شود؟ حقوق ماهیانه شان ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می باشد؟

برای محاسبه حقوق تان به ازای هر ساعت شب کاری باید ۳۵ درصد حقوق بیشتر تعلق بگیرد یعنی حقوق پایه تا اگر دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان باشد باید تقسیم بر ۲۲۰ شود که تعداد ساعات کاری در ۶ ماهه دوم سال است و یا تقسیم بر ۲27 شود که تعداد ساعات کاری در ۶ ماهه اول است. حاصل این تقسیم یک ساعت کار شما را نشان می دهد که باید در بدر ۱.۳۵ شود تا ساعت ۱۰ تا ۱۲ برای تان حساب شود اگر ساعت فوق جزوه ساعات اضافه کاری هم می شود ۴۰ درصد بیشتر محاسبه می شود .

بنابراین ساعت شب کاری تان برای 10 شب به بعد می شود ساعتی 16 هزارو 568 تومان
در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر