آیا سابقه شرکت های خصوصی در آزمون های استخدامی لحاظ می شود؟

 من یکسال بیمه قالی بافی داشتم و یکماه بیمه نهضت سوادآموزی! و حدود ۶ سال و ۸ ماه در دفتر اسناد رسمی کار کردم.  اول بیمه ام را واریز نکرد و اخراجم کرد به اداره کار شکایت کردم چون مدارکم کامل نبود و پارتی داشت ۴ سال پاره وقت برام تایید شده است. الان میخواد واریز کنه من لیسانس علوم تربیتی هستم و سنم ۳۶ ساله و استخدامی آموزش و پرورش کارشناسی ۳۵ سال میگیره! حالا اگه این ۴ سال و نیم واریز بشه می توانم تو استخدامی شرکت کنم یا نه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی به شرایط استخدامی آموزش و پرورش دارد اگر در شرایط استخدامی آموزش و پرورش سابقه بیمه تایید شده شرکت‌های خصوصی هم به شما اضافه شود می توانید استفاده کنید. آن چیزی که من دیدم معمولاً سابقه شرکتهای دولتی یا موسسات عمومی را در این زمینه در نظر می‌گیرد و سابقه شرکت‌های خصوصی را در نظر نمی گیرد البته امیدوارم این موضوع برای شما تغییر کند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/