شرایط درخواست بیمه بیکاری تامین اجتماعی

 سلام. من برای بیمه بیکاری اقدام کردم، البته نمی‌دانستم که فقط ۳۰ روز وقت هست. قرارداد من ۳ ماهه و از اول سال ۱۴۰۰ تمدید شده بود.

من از تاریخ ۱۴۰۰/۲/۳۱ ترک کار داشته‌ام. شرکت لیست بیمه خرداد را با اعلام ترک کار من در لیست ۱۴۰۰/۳/۱ اعلام و در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۷ لیست را ارسال و حق بیمه را پرداخت کرده است. من قرارداد و نامه عدم تمدید قرارداد را در سیستم آپلود کردم ولی بعد از چند روز به دلیل عدم تطابق تاریخ‌ها و اینکه دلیل تاخیر مشخص نیست، درخواستم رد شده hsj.  ممکنه راهنمایی بفرمایید.

تاريخ نامه عدم نياز (قطع همكاري) با قرارداد همخواني ندارد-قطع همكاري در نامه عدم نياز و شروع بيكاري در قسمت شرايط بيكاري بايد يك روز بعد از اتمام قرارداد درج شود :

قرارداد لغايت 1400/2/31 را بارگذاري نماييد

ثبت نام بيمه بيكاري شما خارج از مهلت مقرر 30 روزه روزه مي باشد. چنانچه مدركي در خصوص توجيه ديركرد در اقدام اوليه داريد بارگذاري نماييد در غير اين صورت بيمه بيكاري تعلق نمي گيرد؟

پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم شما یک ماه بعد از تاریخ بیکار شدند باید درخواست دریافت بیمه‌بیکاری بدهید شما وقتی از یک هفته بیکار شده باید در خردادماه درخواست دهید وگرنه بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر