دیه سوختگی دست

 دوستی در تلگرام پرسیدند که نیم درصد سوختگی روی دست دارند ایشان چقدر میشود؟ 

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که بستگی دارد که درجه سوختگی روی دستشان چقدر باشد . ما معمولاً ۴ درجه سوختگی داریم که سوختگی درجه یک سوختگی درجه دو A سوختگی درجه دو B و سوختگی درجه ۳ این ۴ درجه سوختگی می باشد. سوختگی درجه یک به سوختگی می‌گویند که در لایه اپیدرم پوست رخ می دهد یعنی در لایه بیرونی پوست و معمولاً به صورت قرمزی است و تاول یا اسکار هم ندارد. سوختگی درجه دو A در لایه لایه پاپیلاری پوست یا لایه درم و یا درمیس پوست انجام می‌شود معمولاً تاول وجود دارد ولی اسکار وجود ندارد و پوست دچار قرمزی میشود. سوختگی درجه دو B در لایه رتیکولار صورت می‌پذیرد و معمولاً تاول میزند و اسکار هم دارد معمولاً لایه ضخیم تری می باشد. در سوختگی درجه سه معمولاً تمام پوست درگیر می‌شود و بافت های زیرین آن هم ممکن است درگیر بشود یا درگیر نشود. اگر سوختگی  از درجه یک باشد  هفتاد و پنج صدم درصد دیه کامل دارد. اگر سوختگی تان از نوع درجه دو A باشد یک و نیم درصد دیه دارد. اگر سوختگی تhk از نوع درجه دو B باشد ۱.۷۵ درصد کامل دیه دارد .اگر سوختگی تان از نوع درجه ۳ باشد دو و نیم درصد دیه کامل دارد.  هر درصد دیه کامل هم به نرخ دیه ۱۴۰۰ معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می شود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/