دریافت هزینه از بیمه آتیه سازان حافظ

 من به دلیل ابتلا به کرونا اجبارا در بیمارستان غیردولتی بستری شدم و پس از مرخص شدن از بیمارستان اسناد و مدارک بیمارستان را به تامین اجتماعی و آتیه سازان ارسال کردم .هزینه بنده بیست و هشت میلیون تومان شده  براساس فاکتورها . تامین اجتماعی هفت میلیون تومان به من داد و آتیه سازان شش میلیون تومان محاسبه کرده در صورتیکه در قرارداد گفته هشتاد درصد هزینه ها را پرداخت میکنه ، چرا؟ این مبلغ پول آمپول‌های  من هم نمی‌شود . شبی سه میلیون پول تخت من شده یعنی ۴شب ۱۲میلیون تومان ؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که تامین اجتماعی و بیمه آتیه سازان حافظ هزینه ها را بر اساس تعرفه دولتی پرداخت می‌کند یعنی تعرفه بیمارستان های دولتی که بسیار پایین‌تر از بیمارستان‌های خصوصی میباشد چه از نظر هزینه های عمل و جراحی و درمانی و چه از نظر هزینه‌های هتلینگ. بنابراین احتمالا مبلغی که در بیمارستانهای دولتی پرداخت کرده اید را ۸۰ درصد حساب نمی‌کند بلکه معادل آن را در بیمارستان دولتی در نظر می گیرند و ۸۰ درصد آن را حساب می‌کنند. بعید می دانم بتوانید به جای خاصی برسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر