دریافت هزینه از بیمه آتیه سازان حافظ

 من به دلیل ابتلا به کرونا اجبارا در بیمارستان غیردولتی بستری شدم و پس از مرخص شدن از بیمارستان اسناد و مدارک بیمارستان را به تامین اجتماعی و آتیه سازان ارسال کردم .هزینه بنده بیست و هشت میلیون تومان شده  براساس فاکتورها . تامین اجتماعی هفت میلیون تومان به من داد و آتیه سازان شش میلیون تومان محاسبه کرده در صورتیکه در قرارداد گفته هشتاد درصد هزینه ها را پرداخت میکنه ، چرا؟ این مبلغ پول آمپول‌های  من هم نمی‌شود . شبی سه میلیون پول تخت من شده یعنی ۴شب ۱۲میلیون تومان ؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که تامین اجتماعی و بیمه آتیه سازان حافظ هزینه ها را بر اساس تعرفه دولتی پرداخت می‌کند یعنی تعرفه بیمارستان های دولتی که بسیار پایین‌تر از بیمارستان‌های خصوصی میباشد چه از نظر هزینه های عمل و جراحی و درمانی و چه از نظر هزینه‌های هتلینگ. بنابراین احتمالا مبلغی که در بیمارستانهای دولتی پرداخت کرده اید را ۸۰ درصد حساب نمی‌کند بلکه معادل آن را در بیمارستان دولتی در نظر می گیرند و ۸۰ درصد آن را حساب می‌کنند. بعید می دانم بتوانید به جای خاصی برسید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/