دریافات غرامت استعلاجی زایمان از تامین اجتماعی

 سلام! وقت بخیر! من تاریخ  ۶ تیر زایمان کردم ولی مرخصیم از اول تیر رد شده است. برای دریافت غرامت زایمان چکار میتونم بکنم؟ امکان اصلاح لیست  تیر ماه وجود دارد؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلاً مشکلی ندارد البته طبق قانون سه ماه قبل از زایمان به عنوان مرخصی زایمان و شش ماه بعد از آن به عنوان مرخصی شیردهی در نظر گرفته می شود.  با این حال هیچ ایرادی ندارد که شما ۶ روز قبل از اینکه زایمان تا شروع شود برای کار مرخصی رد شود. یعنی اگر در لیست تیرماه تان مرخصی استعلاجی ثبت شده باشد هیچ مشکلی نخواهد داشت. اگر هم اینگونه نباشد و شما با عنوان دیگری در لیست تیر ماه مرخصی تان ثبت شده باشد می توانید درخواست اصلاح لیست بیمه شعبه بیمه داشته باشید و باز هم هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد. امیدوارم منظورتان را به درستی فهمیده باشم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر