دریافات غرامت استعلاجی زایمان از تامین اجتماعی

 سلام! وقت بخیر! من تاریخ  ۶ تیر زایمان کردم ولی مرخصیم از اول تیر رد شده است. برای دریافت غرامت زایمان چکار میتونم بکنم؟ امکان اصلاح لیست  تیر ماه وجود دارد؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلاً مشکلی ندارد البته طبق قانون سه ماه قبل از زایمان به عنوان مرخصی زایمان و شش ماه بعد از آن به عنوان مرخصی شیردهی در نظر گرفته می شود.  با این حال هیچ ایرادی ندارد که شما ۶ روز قبل از اینکه زایمان تا شروع شود برای کار مرخصی رد شود. یعنی اگر در لیست تیرماه تان مرخصی استعلاجی ثبت شده باشد هیچ مشکلی نخواهد داشت. اگر هم اینگونه نباشد و شما با عنوان دیگری در لیست تیر ماه مرخصی تان ثبت شده باشد می توانید درخواست اصلاح لیست بیمه شعبه بیمه داشته باشید و باز هم هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد. امیدوارم منظورتان را به درستی فهمیده باشم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر